Legislativní servis

Máte jistotu uplatnění všech právních environmentálních požadavků ve Vaší společnosti? Nehrozí Vám pokuta jen z důvodu neznalosti aktuálních legislativních povinností? Služba legislativního servisu zajišťuje pro klienty větší jistotu znalosti aktuálních právních předpisů a jejich konkrétních požadavků v oblasti ochrany životního prostředí.

Pomůžeme Vám sestavit registr právních požadavků, tedy přehled předpisů týkajících se činností či výrobků Vaší společnosti. Registr může být podle zájmu klienta doplněn i o libovolné další oblasti a předpisy Sbírky zákonů, případně i předpisy Evropské unie.

V rámci měsíčního legislativního servisu Vás budeme informovat o změnách právních předpisů zahrnutých v registru, tedy jen o změnách týkajících se Vaší společnosti. Podle charakteru změny Vám zašleme základní nebo podrobnější konkrétní informace. Součástí je i informace o nových souvisejících předpisech.

Rádi Vám poskytneme bližší informace a zašleme nezávaznou ukázku legislativního servisu. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.